SOL SOAP POWER

SOL SOAP POWER

Yağ sökücü sabun Sol Soap Power sıvı formda üretilen yağ ve kiri kısa sürede temizleyen bir kimyasaldır. Ağır yağları ve kire maruz kalan el ve vücut temizlemede yüksek bir etkiye sahiptir. Güçlü bir formüle sahip olan bu ürün el ve vücut temizliğinde kullanıldığında herhangi bir reaksiyon ortaya çıkarmaz. Yağ sökücü sabun olarak üretilen Sol Soap Power mürekkep ve diğer türdeki kirleri temizlemek için de kullanılır. Cilde zarar vermeyen ürün hem kullanıcı hem de çevre dostudur. Cilde yumuşama hissi vererek daha canlı bir hale gelmesine yardımcı olur. Kullanıldığında kalıcı ve güzel kokusu ile öne çıkar. Doğal kimyasallardan üretilmiş olması kullanıcı açısından önemli bir avantajdır. Sol Soap Power güçlü yağ çözücü sabun içeriğinde E vitamini ve gliserol gibi cildin doğal yapısına uygun olan maddeler bulunur. Aynı zamanda cildin yağ dengesini koruyarak sürekli yumuşak kalmasına yardımcı olur. Temizlik sonrasında ellerinizde sabunun etkisini uzun süre hissedebilirsiniz. Sol Soap Power yağ çözücü sabun ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

SOL SOAP POWER

Yağ Çözücü Sabun Özellikleri Nelerdir?

Yağ çözücü sabun Sol Soap Power, genellikle sanayi ve fabrikalarda kullanılan özel hijyen ürünüdür. El ve vücut temizliğinde kullanılan yağ çözücü sabun ürünümüz Sol Soap Power el ve vücuda bulaşmış olan ağır yağları çözerek temizlemenize imkân tanır. Periyodik olarak kullanıldığında ciltte belirgin bir yumuşaklık hissi verir. Hoş kokusu ile öne çıkar. Ellerde oluşmuş nasırları yok eder. Sol Soap Power yağ çözücü sabun ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Yağ Sökücü Sabun Nasıl Kullanılır?

Yağ sökücü sabun kullanımı oldukça basittir. İlk önce ellerimizi su ile ıslatmalıyız. Kirlilik durumuna göre elinize bir miktar alarak ellerimizi ovuşturmalıyız. Yağın yoğunluğu fazla ise bu işlemi bir defa daha tekrar edebilirsiniz. Yağ temizleyici sabun fosfat, asit ve kostik türünden maddeler içermez. Yağ çözücü sabun sıvı olarak 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg olarak firmamızdan sipariş verilebilir.