SOL OİL MT

SOL OİL MT

Motor yağ sökücü kimyasal ürünümüz Sol Oil MT Soltek Kimya A.Ş tarafından en son teknoloji ile en yeni formülasyonlar kullanılarak üretilmektedir. Kendi modern üretim tesislerimizde ortaya çıkardığımız yağ çözücü kimyasal ürünümüz ile tüm motor çeşitlerinin yağ ve kirini kolayca temizlemek için kullanabilirsiniz. Motor yağ sökücü kimyasallarımız talepleriniz doğrultusunda farklı formlarda üretebilmekteyiz. Kendi üretim tesislerimizde ortaya çıkardığımız bu yağ çözücü kimyasallar ile tüm motor çeşitlerinin yağını kolay bir şekilde temizlemek mümkündür. Motor yağ sökücü kimyasalları farklı formlarda üretiriz. Motorların çalışma kapasitesine zarar vermeden kısa sürede yağı temizler ve yeniden üretime devam edebilirsiniz. Araç ve makine motorlarında biriken katı yağların birkaç dakikalık sürelerle temizlenmesine yardımcı olur. Güçlü motor yağı çözücü kullanımı konusunda firmamızın uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. Yağ çözücülerimiz makine ve motorların tüm mekanik parçalarının temizlenmesinde rahat şekilde kullanılabilir. Motor ve gres yağı gibi katı yağların çözülmesinde sprey ya da jel olarak tercih edilebilecek kimyasallardır. Motor yağ sökücü üretici firması olarak bu ürünleri sizlere çok daha uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı zamanda toptan satın alımlarınızda da firmamız gereken fiyat desteğini en iyi şekilde sunmaktadır. Motor yağ sökücü temini konusunda firmamızın uzmanlarından en detaylı bilgileri alabilirsiniz. Satış platformumuz üzerinden farklı kg düzeyinde sipariş de verebilirsiniz.

SOL OİL MT

Araba Motoru Yağ Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Araba motoru yağ sökücü en ağır yağ kirlerini temizlemede kullanılır. Yağ çıkarıcı özellikleri sayesinde kısa sürede istenilen sonuca ulaşmanızı sağlar. Motorun parçalarına ve contalarına zarar vermeden temizleme yapılabilmesini sağlar. Araba motoru yağ sökücü benzinli ve dizel araçlar için uygun bir üründür. Motor bölümünü özenle temizleyen motor temizleyici ve yağ sökücü derinlemesine bir temizlik sunar. İç kısımlarda yer alan kirler için de araç yağ sökücü kimyasalımızı kullanabilirsiniz. Araba motoru yağ sökücü etkin bileşenleri sayesinde en inatçı yağ lekelerinin derinlemesine temizlenmesini sağlayarak aracınızın performansını yükseltir. Tüm yağ kanallarında biriken yağ tortularını hızlı şekilde temizleyerek motorun güçlü bir şekilde çalışmasına imkan yaratır. Araba motoru yağ çözücü ürünümüz en iyi formülasyonlarla yeni nesil laboratuvarlarımızda üretilir.

Araba Motoru Yağ Sökücü Ambalaj Miktarları

Soltek Kimya A.Ş. firmamızın ürettiği motor yağ çıkarıcı ürünümüz istenilen miktarda satın alınabilir. Geniş ürün skalasına sahip olan firmamızdan bu ürünü 5, 10, 20, 30, 60, pe bidon şeklinde temin edebilirsiniz. Aynı zamanda 220 kg varillerde ya da 1000 kg ıbc olarak da siparişlerinizi firmamızın iletişim numaraları üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Motor Yağ Sökücü Fiyatları

Motor yağ sökücü fiyatları piyasa şartlarına, ambalaj miktarına ve ürünün konsantrasyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Motor yağ sökücü kimyasal ürünlerin fiyatları üretici firma tarafından belirlenir. Ambalaj miktarları ve konsantrasyon seviyelerine göre farklı fiyat aralıklarında yer almaktadır.
Genel olarak daha büyük ambalajlarda satılan motor yağ sökücü ürünlerin kg başına maliyeti daha düşük olmaktadır. Ürünün konsantrasyon seviyesi de fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Daha yüksek konsantrasyona sahip motor yağ sökücü ürünler genellikle daha etkili olur.
Piyasa şartları da motor yağ sökücü fiyatlarını etkilemektedir. Talep ve arz dengesi rekabet, döviz kuru gibi faktörler fiyatları değiştirebilir. Bu nedenle güncel piyasa şartlarını dikkate alarak, farklı ürünleri karşılaştırarak ve ambalaj miktarı ve konsantrasyon gibi faktörleri değerlendirerek doğru motor yağ sökücü ürününü seçmek ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak önemlidir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. kaliteli motor yağ sökücü ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Fiyatı hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.