SOL MSS 88

SOL MSS 88

Mineral sıva sökücü, Sol MSS 88 dekoratif sıva, boya ya da vernikli yüzeylerin pratik şekilde dış ve iç cepheden temizlenmesini sağlayan özel bir kimyasaldır. Ürün, kullanım esnasında yüzeye zarar vermez, yanıcı ya da parlayıcı özelliği yoktur. Bunun yanında zararlı bir gaz çıkışı da söz konusu değildir. Mineralli sıva sökücü, içeriğinde bulunan etkin bileşenler sayesinde, uygulandığı yüzeydeki hazır sıva ve boya tabakaları ile reaksiyona girerek bunların yapısını bozar. Son derece güçlü bir formüle sahip olan bu ürün, etkili ve hızlı sonuçlar verir. Mineral sıva sökücü yüzeyde kalmaz. Mineralli sıva söküldükten sonraki işleme engel teşkil edecek tortu ve tuval bırakmaz. Mineralli sıva sökücü, son derece etkili bir bileşim olmasının yanında çok da ekonomiktir. Söz konusu kimyasalın doyma oranı, muadil ürünlere göre çok daha yüksektir. Su bazlı değildir. Solvent bazlı olduğundan dolayı su bazlı ürünblere göre daha fazla metraj mineralli sıva sökmenizi sağlar. Bu da üründen daha çok verim almanız anlamına gelir. Sıvalı alandaki katman ve boya tabakası dikkate alınarak 1 kg mineral sıva sökücü ile ortalama 5-8 m2 alanda sıva sökme işlemi yapabilirsiniz. Mineral sıva sökücü, püskürtme ya da rulo ile yüzeye uygulanır. Rulo ile yüzeye uygulanması çok daha etkin sonuçlar elde etmenizi sağlar. Uygulama sonrasında 5 dk beklemeniz yeterli olacaktır. Bekleme süresinin sonunda sıva kalıntılarını kazıyıcı yardımı ile kolay bir şekilde kazıyabilirsiniz. Mineral sıva sökücü fiyatları son derece cazip aralıktadır. Ürünün bileşiminde bulunan kimyasalların güncel fiyatları Sol MSS 88 mineral sıva sökücü ürünümüzün fiyatını da doğal olarak etkiler. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve en sağlıklı fiyat bilgisi için firmamızı arayabilir, mail atabilirsiniz.

SOL MSS 88

Mineral Sıva Sökücü Fiyatları Ne Kadar?

Mineral sıva sökücü fiyatları, ürün içeriginde bulunan kimyasal maddelerin fiyatlarına doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu tip sökücü ürünlerin fiyatından daha çok kullanım anı birim maliyeti daha önemlidir. Kullanım anı birim fiyatlarını ürünün sökmüş olduğu metraj belirler. Güncel mineral sıva sökücü Sol MSS 88 fiyatını almak için firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Mineral Sıva Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Mineral sıva sökücü, hazır sıva ve boya tabakalarının etkin şekilde yüzeyden çıkarılması için kullanılan bir kimyasaldır. Hazır sıva ya da boya tabakalarının klasik yöntemlerle yüzeyden sökülmesi çok zahmetli bir işlemdir. Doğal olarak sıvanın sökülmesi de maliyetli bir iştir. Mineral sıva sökücü, pratik şekilde sıva ve boyanın yüzeyden sökülmesini sağladığı gibi uygun maliyetli şekilde işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Son derece cazip fiyata satılan ürünlerle tahmin ettiğinizin çok üzerinde alanın sıva çıkarma işlemini yapabilirsiniz. Satın alacağınız 1 kg mineral sıva sökücü kimyasal ile yaklaşık 5-8 m2 alanın sıvasını sökebilirsiniz. Bu oran, sıva ve boyanın kalınlığına göre değişir. İdeal bileşime sahip olan mineral boya sökücü kimyasalları bütçe dostu fiyatlarla temin etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.