SOL KP MT

SOL KP MT

Alüminyum kireç çözücü Sol Kp AL konsantre su bazlı alüminyum ve bakır yüzeylerde ve sistemlerde kullanılan kireç temizleyici kimyasaldır. Bakır ve alüminyum gibi hassas yüzeylerde deformasyona sebebiyet vermez. Hassas sistemlerde ve yüzeylerde kireç temizleme işlemleri için ideal çözüm sunar. Özellikle alüminyum ve bakır gibi hassas yüzeylerde kullanıldığında yüzeylere zarar vermeden etkili kireç temizliği sağlar. Koruyucu inhibitörlü formülasyonu sayesinde alüminyum ve bakır yüzeylerde aşındırma yapmaz. Alüminyum kireç çözücü Sol Kp AL diğer kireç çözücülerden ayrılır ve birçok endüstriyel sektörde yaygın olarak kullanılan kimyasaldır. Alüminyum kireç çözücü Sol Kp AL evlerde ve ticari işletmelerde kullanım için uygundur. Su sertliğinden kaynaklanan kireçlenmeyi temizleyerek cihazların daha verimli çalışmasını sağlar. Endüstriyel sektörde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sektörler arasında gıda, kimya, enerji, ilaç, tekstil ve otomotiv yer alır. Özellikle bu sektörlerde kullanılan ekipmanların ve sistemlerin düzenli bakımı için kireç çözücülerinin kullanımı önemlidir. Alüminyum kireç çözücü Sol Kp AL hassas yüzeylerde güvenli bir temizlik sağlar ve sistemlerin verimliliğini arttırır. Kullanmadan önce çözelti su ile seyreltilir. Sonra uygulanacak yüzeye püskürtülür. Sistemlerde ise konsantrasyonu ayarlanan ürün devir daim yaptırılır. Alüminyum, bakır gibi sistem ve yüzeylerde kireç problemi yaşıyorsanız Sol Kp AL güvenle kullanılabilir. Alüminyum kireç çözücü ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.....

SOL KP MT

Metale Zarar Vermeyen Kireç Sökücü Özellikleri Nelerdir?

Metale zarar vermeyen kireç sökücü ürünümüz Sol Kp MT metal yüzeylerde güvenle kullanılabilen koruyucu inhibitör içerikli ve kaliteli temizleyici kimyasaldır. İşte Sol Kp MT'nin özellikleri:

  1. Metale Zarar Vermeyen Kireç Sökücü: Sol Kp MT özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir ve metal yüzeylere deformasyon yaratmadan kireç temizliğinde kullanılabilmektedir. Bu sayede metal yüzeylerde aşındırmaya sebebiyet vermeden kireç çözme ve temizleme işlemi güvenle gerçekleştirilir.
  2. Paslanmaya Karşı Koruma: Sol Kp MT metal yüzeyleri paslanmaya karşı koruyucu ve aşındırmayı önleyici inhibitörler içermektedir. Bu sayede, temizlenen metal yüzeylerin paslanmasını önleyerek uzun süreli koruma sağlar.
  3. Metal Yüzeylerde Yüksek Etki: Sol Kp MT en iyi bileşenlerden oluşan metal kireç sökücüdür. Bu sayede, kısa sürede ve etkili şekilde kireç temizliği yapabilirsiniz. Özellikle sanayi sektöründe en çok ihtiyaç duyulan kireç temizleyiciler arasında yer alır.
  4. Kolay Kullanım: Sol Kp MT kullanımı oldukça basit metale zarar vermeyen koruyucu inhibitörlü kireç sökücüdür. Uygula yerine göre daldırma, sprey veya devir daim yapılarak kullanılır.
  5. Konsantre Su Bazlı İnhibitörlü Yeni Nesil Formül: Sol Kp MT konsantre su bazlı olduğundan dolayı su ile seyreltilerek kullanılmaktadır. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti çok düşüktür.