Hakkımızda

soltek kimya kimdir

Soltek Kimya Kimdir?

Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak 15 yıllık tecrübemizle yüksek ar-ge çalışmaları neticesinde ürettiğimiz 600’ün üstünde ürünle Demir Çelik, Makine, Lojistik, Alüminyum, Beyaz Eşya, Otomotiv sanayi başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında sanayi kuruluşlarına hizmet sunmaktayız. Kaliteli, yüksek teknolojili, kullanım anı birim maliyeti düşük ürünleriyle, hizmet sunduğu tesislere fayda sağlayan SOLTEK Kimya, alanında uzman, özel eğitimler almış genç, dinamik kadrosu ile sektöre yön vermektedir.

Kocaeli fabrikasında yer alan geniş üretim yelpazesi ve yüksek üretim, ürün kalite standartları ile yenilikçi ve teknolojik bir alt yapı ile üretim yapmaktadır.

Soltek Kimya Üretim A.Ş. insanlara, hayvanlara, çevreye ve doğaya saygılı yeşil kimya bilincini ön planda tutarak, bu bilinçte literatüre uygun üretim proseslerini kullanmaktadır.

Şirketimizde AR-GE ve Laboratuvarımız kendi bünyemizdedir. Uzman kimyagerler ve kimya mühendisleri sayesinde Yurt içinde bulunamayan Yurt Dışından tedarik edilen kimyasal ürünleri tersine mühendislik faaliyetleri ile yurt içinde üretiyor ülkemizin döviz kaybetmesini engelleyerek yurtiçinde teknik, üretime doğrudan etki eden yüksek teknolojili ürünleri uygun birim fiyatları ve sorunsuz termin süresi ile Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının hizmetine sunuyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin tamamında kalite ve memnuniyet garantisi sunuyoruz. Endüstriyel koruma ve bakım kimyasalları, metal yüzey işlem kimyasalları, hijyen ürünleri, boya sökücü, pas sökücü, yağ sökücü kimyasallar, teknik solventler, yağ sökücü solventler, özel teknik kimyasallar kategorilerinde 600’ün üstünde ürünle müşterilerimize hizmet sunuyoruz.