SOL DR 940

SOL DR 940

Derz temizleyici ürünümüz Sol DR 940 fayans aralarında biriken kirleri ve sarı lekeleri temizlemek için kullanılan bir tür kimyasaldır. Bu kimyasal sprey olarak kullanılabilir. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi ortamlarda fayans kullanımının son derece yaygın olması bu ürünlerin kullanılmasını gerekli hale getirir. Fayansların aralarında zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak derz aralarında ve fayans yüzeylerinde kirler birikir. Bu kirler fayans aralarında hem estetiği bozar hem de hijyen sorunu ortaya çıkarır. Derz temizleyici Sol DR 940 kullanmak kullanıcı açısından birtakım avantajlar sağlayarak daha hijyenik bir ortam sunar. Soltek Kimya A.Ş tarafından üretilen derz arası temizleyici kimyasal Sol DR 940 insan sağlığını riske atmaz. Aynı zamanda sizlere sunulan derz temizleyici en iyi ürünler arasında yer alarak iyi bir sonuç almanızı sağlar. Fayans arası derz temizleyici ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamızın uzman kimyagerlerine danışabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgiler edinebilir ve sipariş verebilirsiniz. Üretici firma olarak yüksek kalite standartlarında ve ulaşılabilir fiyatlarda en etkili derz temizleme ürünlerini sizlere sunmaktayız.

SOL DR 940

Derz Arası Temizliği Deterjanı Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Derz arası temizliği deterjanı her banyo ve tuvalet fayansları için gerekli olan kimyasal ürünlerdir. Bu ürünleri en iyi formüllerle üreten firmamız kısa sürede hijyenik ortamlar yaratmanızda faydalı olabilecek ürünler sunar. Derz arası temizliği deterjanı ile derz aralarında biriken kirleri ve siyah lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda fayans üzerinde oluşan pas lekelerinin giderilmesinde de kullanılan bu deterjanlar fayans yüzeylerin daha parlak ve estetik görünmesine yardımcı olur. Genel olarak sprey şişelerde kullanılan bu ürünleri püskürtme yöntemi ile kullanabilirsiniz.

Temizlenecek alana püskürttükten sonra bir süre bekleyin ve sonra fırça yardımı ile biraz sürtün. Daha sonra ise bol su ile durulayarak deterjan kalıntılarını temizleyin. Derz arası temizliği deterjanı güçlü bir kimyasal olmasına karşın derz aralarındaki harçların açılmasına neden olmaz. Ancak detaylı ve derinlemesine bir temizlik imkanı sunar. Fayans arası derz temizliği konusunda ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz uzman kimyagerlerimiz ile görüşebilirsiniz. Tüm sipariş ve bilgi konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fiyatlarımız uygun olmakla birlikte sektördeki en yüksek fiyatlardır. 

Derz Arası Temizleyici Kimyasal Fiyatları?