Boya Sökücü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boya sökücü alırken nelere dikkat etmek gerekir? Boya sökücü tavsiyeleri nelerdir? Boya sökücü önerileri nelerdir? Boya sökücü, yüzeyler üzerinde istenmeyen boya kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Endüstriyel alanlardan kişisel yaşam alanlarına kadar geniş bir kullanım alanı vardır. Boya sökücü kullanımında farklı ürün türlerinden bahsedilebilir. Bu bakımdan bu ürünleri satın alma aşamasında mutlaka boya sökücü tavsiyeleri göz önünde bulundurulmalıdır. Boya sökücüler birçok farklı formda hazırlanır. Farklı türdeki sökücüler üretilirken kullanılan kimyasal hammaddeler de farklılık gösterebilir. Bu durum da boya sökücünün kullanılacağı alana göre seçilmesini gerekli hale getirir. Endüstriyel alanda çok fazla ihtiyaç duyulan bu ürünleri yüksek standartlarda satın almak gerekir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. kalitesi ile birden fazla boya sökücü çeşidinden yararlanmak mümkündür. Boya sökücüler jel, sprey, toz, sıvı olarak üretilebilir. Bu durum seçim sırasında ciddi bir karmaşa yaratabilir. Ancak ürünleri mutlaka kullanılacakları alanlara göre satın almak büyük bir önem taşır. Büyük boyutlu bir alanda kullanılacak ise jel ya da sprey ideal ürünlerdir. Ancak ufak çaplı yüzeyler için ise sıvı tercih edilebilir.

Boya Sökücü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boya sökücü tavsiyeleri dikkate alınırken mutlaka yüzeyin türüne de önem vermek gerekir. Plastik, fayans, daire iç duvarları, cam ya da ahşap alanlarda kullanılan boya sökücülerin türleri birbirinden farklıdır. 

Boya Sökücü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boya sökücü tavsiyeleri değerlendirilirken birtakım noktalar dikkati çeker. Bu ürünleri kullanmadan önce yüzeye uygunluğu test edilmelidir. Ahşap yüzey için alınan bir sökücü cam yüzeyde tam bir etki meydana getirmeyebilir. Bu süreçte hem yüzey hem de boya sökücü türü dikkate alınması gerekenler arasındadır. En çok tercih edilen boya sökücü türleri arasında şunlar yer alır:
• Sol Rem 320: Endüstriyel asidik karakterlidir. Aynı zamanda solvent bazlı elektrostatik toz ve yaş boya sökücüdür.
• Sol Rem 340 : endüstriyel alanda kullanılabilecek alkali karaktere sahip bir üründür. Solvent bazlıdır. Toz ve yaş boya sökücüdür.
• Sol Rem Jel: Daldırma yapılması mümkün olmayan alanlarda kullanılabilir. Metal, demir ya da alüminyum gibi yüzeylerde rahat bir kullanımı vardır. 
• Sol Rem VDN: Ahşap boya sökücü kimyasal özel ahşap ürünler üzerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Ahşap malzemelerin üzerindeki boyanın sökülmesinde kullanılır. 
• Sol Rem JNT: Endüstriyel jant sökücü bir üründür. Jantların üzerindeki boyaların kısa süre içerisinde sökülmesine yardımcı olur. 
• Sol Rem YL: Yol çizgilerinin sökülmesinde kullanılan bir kimyasaldır.
Birçok farklı boya sökücü türü vardır. Bunların kullanım alanları farklı olduğundan satın alma sırasında mutlaka kullanılacak alan özellikleri dikkate alınmalıdır. 

Boya Sökücü Fiyatları

Boya sökücü tavsiyeleri yanında fiyatlar da önemlidir. Soltek Kimya Üretim A. Ş.  kalitesi ile üretilen boya sökme kimyasalları uygun fiyatlarla satışa sunulur. Son derece işlevsel ürünlerdir. Kullanıcı bütçesine dost olduğu gibi kullanımı da son derece kolaydır. Zemin türüne göre istenilen standartlarda ürünleri seçebilirsiniz. Beklentilerinize tam olarak yanıt verir.