Beton Harç Sökücü Kimyasallar

Beton Harç Sökücü Kimyasallar

Beton harç sökücü kimyasallar, metal yüzeylerin, plastiklerin, arabalarımızın, beton mikserlerimizin, pleytmut (plywood) kalıpların ve inşaat ekipmanları üzerinde bulunan istenmeyen, beton parçalarının, çimentoların, harçların temizlenmesi diğer bir ifadeyle beton, harç, çimento kalıntılarının çıkarılması için kullanılan kimyasallardır. Soltek Kimya Sanayi Üretim A.Ş. olarak koruyucu inhibitörlü beton sökücü, inhibitörsüz beton sökücü asit, harç sökücü, çimento sökücü ürünleri üretmektedir. Bunun yanı sıra beton, harç, çimento tutunma önleyici kimyasallarda üretmektedir. Beton ve harç tutunma önleyici ürünlerimiz betonun yüzeye tam anlamıyla yapışmasını engelleyerek yüzeyden su ile kolayca temizlenmesini sağlamaktadır. İhtiyacınız olan miktarlarda beton harç sökücü ve beton tutunma önleyici ürünlerin satışını yaparak depolarınıza sevkini aynı gün yapıyoruz. Beton sökücü ve beton harç tutunma önleyici ürünlerimizin ambalajları 1,5 kilogramdan başlamakla birlikte 5 kg, 10 kg,20 kg, 30 kg, 1000 kg ambalajlarda beton sökücü ürünlerimiz mevcuttur. Beton, harç, çimento sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfayı kaydırarak aşağıda yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, bizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

 • SOL CEMENT

  SOL CEMENT

  Beton harç sökücü kimyasal konsantre su bazlıdır asidik karakterlidir. Endüstriyel beton harç çimento ve kireç sökücü kimyasal ürünümüz her türlü hassas yüzeydeki betonun çimentonun harcın kirecin sökülmesinde kullanılır. Özellikle beton santrallerin...

 • SOL CEMENT PLUS

  SOL CEMENT PLUS

  Konsantre beton harç sökücü su bazlı beton mikseri temizleyici endüstriyel beton harç sökücü kimyasal ürünümüz özellikle beton mikserleri ve beton pompalar üzerindeki betonları sökmek beton parçacıklarını ve beton şerbetlerini temizlemek için gelişti...

 • SOL CEMET TO

  SOL CEMET TO

  Araba beton sökücü ürünümüz konsantre su bazlı boya ve plastik aksam koruyucu inhibitörlü içeriğe sahiptir. Sol Cement TO araçlara bulaşan harç, çimento ve beton lekelerini ve tortullarını temizlemek için kullanılan kimyasal ürünümüzdür. Genelde çamu...

 • SOL CEMENT AST

  SOL CEMENT AST

  Beton sökücü asit son derece güçlü kimyasallar arasında yer alır. Kuruyan beton kalıntılarını ve harç tortullarını temizlemede beton sökücülerden yararlanılır. Asit bazlı olarak üretilen bu sökücüler kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir....

 • SOL CEMENT C

  SOL CEMENT C

  Çimento sökücü ürünümüz Sol Cement C inşaat ve inşaat sonrası çimento temizliklerinde kullanılan su bazlı kimyasaldır. Konsantre su bazlı ve asidik karakterli olarak üretilen çimento harç sökücü kimyasalı hazır beton santralleri, seyyar beton pompala...

 • SOL CEMENT KP

  SOL CEMENT KP

  Harç beton ve kireç sökücü Sol Cement KP kimyasalımız içerisinde bulundurduğu koruyucu inhibitörler sayesinde beton, harç, kireç, tortu gibi kirlilikleri yüzeylere zarar vermeden temizlik yapabilme imkanı sunar. Harç kalıntılarını, kireç oluşumlarını...

 • SOL CEMENT 021

  SOL CEMENT 021

  Beton sökücü ilaç ürünümüz Sol Cement 021 özel formülasyonlar ve koruyucu inhibitörler kullanılarak geliştirilmiştir. Kullanım alanları arasında inşaat, maden ve şantiyeler ilk sıralarda gelir. Beton mikserlerinden çimento taşıyan nakliye araçlarına ...

Beton Harç Sökücü Nedir?

Beton harç sökücü kimyasallar konsantre su bazlı, asidik karakterli kimyasal ürünlerdir. Endüstriyel alanda kullanılan temizleyici kimyasal türleri arasında yer alır. Bu kimyasallar daha çok betonları taşıyan kamyonların ya da beton mikserlerinin temizlenmesi için kullanılır. Üretimler sırasında sektörün hem artıları hem de eksileri göz önünde bulundurularak ürün ortaya çıkarılır. Böylece metal yüzeyler bu sökücü kimyasallardan olumsuz bir şekilde etkilenmez. Beton sökücü kimyasallar kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt veren kimyasal temizleyicilerdir. Üretim sırasında koruyucu inhibitör ve boya koruyucu gibi katkı maddeleri de kullanılması kullanım sahalarının ürünlerden etkilenmesine neden olmaz. Yeni nesil kimyasal temizleyiciler arasında yer alan bu beton sökücü kimyasallar beton üretim sistemlerinin birçok yüzeyinde kullanılabilirler. Betonların üretildiği siloların hem iç hem de dış alanlarında kullanılabilen sökücüler derinlemesine bir etki yaratarak beton kalıntılarının kolayca temizlenmesine yardımcı olur. Beton harç sökücü kimyasallar inşaat sektöründe yoğun olarak kullanılan kimyasal türleridir. Konsantre su bazlı olan bu ürünler asidik karakterli olduğundan harç, çimento gibi güçlü tortulların kısa süre içerisinde temizlenmesine imkan tanır. 

Beton Harç Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Beton santrallerinden inşaat iskelelerine kadar geniş bir alanda kullanılır. Betonun, harcın ve çimentonun olduğu tüm yüzeylerde kullanılır. İnşaat ekipmanlarından harçların temizlenmesinde ya da harç, çimento ve tortulardan arındırılmasında beton harç sökücü kimyasallar kullanılmaktadır. Beklentilere tam olarak yanıt veren bu beton harç sökücü ürünlerimiz kullanıldıkları alanlarda minimum düzeyde bir aşındırmaya sahip olabilmesi için gerekli koruyucu maddeleri içerisinde bulundurmaktadır.

Beton Harç Sökücü Nasıl Üretilir?

 Beton harç çimento çözücü ürünler profesyonel üretim tesislerinde üretilir. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak güçlü formülasyona sahip tüm yüzeylere uygun beton harç sökücü kimyasal ürünlerin üretimi gerçekleştirmekteyiz. Beton harç sökücü kimyasallarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamızın uzmanlarından bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerimizin ücretsiz numunelerinden talep edebilir ve ürünlerimizi istenilen miktarda sipariş verebilirsiniz. Üretici bir firma olarak müşterilerimize yüksek kalite standartlarında uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Bizlerle iletişime geçerek beton harç sökücü siparişlerinizi verebilirsiniz.

Konsantre Beton Harç Sökücü Sol Cement Plus Nedir?

Konsantre beton harç sökücü kimyasal ürünümüz Sol Cement Plus inşaat alanlarında, kum taşıma şantiyelerinde kullanılması gerekli kimyasaldır. Beton ve harç işlerinden sonra gerek yüzeyleri gerekse makinelerin iç haznelerini temizlemek için zararsız ancak güçlü temizleyicilere gereksinim duyulur.

Konsantre beton harç sökücü Sol Cement Plus kullanıcı beklentilerine her yönden yanıt verir. Konsantre olarak formüle edilen ürünümüzün uygun oranlarda seyreltilerek kullanılması gerekir. Güçlü etkileri olan konsantre beton harç sökücü kimyasalımız ekonomiktir. Seyreltilerek kullanıldığından satın alınan beton harç çözücü uzun süre kullanılabilir. Konsantre beton harç çözücü kimyasalımızı Soltek Kimya firmamızın iletişim numaralarını arayarak ya da WhatsApp hatlarımızdan yazarak Sol Cement Plus siparişi verebilirsiniz. Ürünü ulaşılabilir fiyatlarla ve 5, 10,20,30,60,220,100 kg olarak sizlere sunmaktayız.

Beton Çözücü Nedir?

Beton çözücü inşaat sektöründe en çok kullanılan kimyasallar arasında yer alır. Yüzeylerde biriken ya da kalıntı halinde bulunan harç, çimento, beton, kireç ve diğer tüm tortuların temizlenmesini sağlar. Beton çözücü hızlı ve kolay bir şekilde yüzeylere etki eder. Beton çözücü yoğun olarak inşaat iş makinelerinde kullanılır. Aynı zamanda çimento nakliyesi yapılan araçlarda da temizlik amacıyla kullanılır. Beton çözücü özel bileşime sahiptir ve kısa sürede temizleme işlemlerini gerçekleştirir. Güçlü etkileri olmasına karşın yüzeylerde hiçbir şekilde deformasyona neden olmaz.

Beton Harç Sökücü Ne İşe Yarar?

Beton harç sökücü birçok farklı alanda kullanılabilen bir temizleme kimyasalıdır. Beton taşıma araçlarının ve üretim sahalarının kalıntılardan temizlenmesinde bu sökücülerin önemli etkileri bulunur. Beklentilere tam olarak yanıt veren ürünler aynı zamanda beton üretilen zeminlerin hiçbir şekilde deforme olmasına neden olmaz. 
Betonların temas ederek kalıntı bıraktığı birçok alanda ve araç içinde kullanılabilecek şekilde üretilir. Özel olarak formüle edilen üretim tesislerimizde tüm yüzeylerde deformasyon meydana getirmeyecek şekilde en etkili beton harç sökücü kimyasalları üretmekteyiz. Ürünlerimizin en önemli yanı da yüzeylerde bir tahribat meydana getirmemesi ve dahası boyasına zarar vermemesidir. Bu ürünlerin kullanım alanlarının geniş olması yanında kullanımının pratik olması da önemli özellikleri arasında yer alıyor. 

Beton Sökücü Kullanım Alanları

Beton üretim tesislerinde ya da beton taşıma araçlarında oluşabilecek kalıntılara karşı bir önlem alınmadığında araçlarınız ciddi risk altındadır. Betonlar taşındıkları ya da üretildikleri alanlarda birtakım kalıntılar meydana getirirler. Bu kalıntılar zamanla yüzeye zarar vermeye başlar. Aynı zamanda zemin boyasında da olumsuzluklar meydana getirir. Böyle durumlarda beton sökücü kullanımı büyük bir önem arz eder. 
Beton sökücüleri hem üretim alanlarında hem de taşıma araçlarında kullanabilirsiniz. Beton kalıntıları oluşan hemen her alanda bu sökücülerden yararlanabilme imkanı bulunur. Günümüzde birçok üretim tesisi üretim hatlarının daha seri çalışabilmesi ve araçların ömrünün uzun olması için beton sökücü kimyasalları kullanmak durumundadır. 
Beton sökücü kimyasalları kullanırken de dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Boya koruyucu içeren maddeler kullanmak büyük bir önem taşır. Araçların içinde renk değişimleri varsa ya da beyazlatma işlemi yapmak istiyorsanız yine ekstra katkıları olan ürünler de kullanabilirsiniz. Ancak koruyucu madde içeren beton sökücüler araçlarınızın yüzeylerine ve boyasına zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştirir. 

Beton Sökücü Fiyatları Ne Kadar?

Beton sökücü fiyatları ürünlerin türlerine ve malzeme detaylarına göre farklılık gösterebilir. Firmamız uzun yıllardır yaptığı üretimlerle sektörlerin daha seri ve profesyonel çalışmasına önemli katkılarda bulunmaktadır. Beton sökücü ve çeşitlerini üretirken de son derece titiz bir şekilde çalışma meydana getirmekteyiz. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve bu süreçte üretim hatlarınızın ömrünü uzatacak nitelikte kimyasal temizleme ürünleri üretiyoruz. Bu kimyasallar içerisinde en uygun fiyatlarla satılan ürünlerden birisi de beton harç sökücü kimyasallarıdır.

 
Soltek Kimya firmamızın üretim tesislerinde yeni nesil formülasyonlar kullanılarak üretilen beton çözücü asit kullanıcı gereksinimlerini karşılayacak niteliktedir. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşarak en iyi fiyatlarla 5,10,20,30,60 ya da 220,1000 kg olarak siparişlerinizi verebilirsiniz.