Oto Araba Araç Radyatör Temizleme İlacı

Oto Araba Araç Radyatör Temizleme İlacı

Araba radyatör temizleme ilacı Sol RD 2007 yeni nesil üretim tesislerinde güçlü formülasyonlar kullanılarak üretilen bir kimyasal üründür. Oto ve araba radyatör içi temizleme işlemi yanında dış temizliğinde de kullanılabilecek standartlarda formüle edilmiş kimyasallardır. Sol RD 2007 radyatör temizleme ilacı ürünümüz kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verecek güçte formüle edilmiştir. Kolay bir şekilde metaller üzerinde biriken yoğun kir, pas ve tortuları temizleyerek radyatörlerin daha yüksek performans ile çalışmasını sağlar. Araç radyatör temizleme ilacı konusunda kullanım bilgileri de ürün ile birlikte sizlere sunulur. Soltek Kimya A.Ş olarak beklentilere yanıt vererek en iyi ürünleri sizlere sunmaktayız. Oto, araba gibi araçların radyatör içi temizleme kimyasalı sayesinde kısa süre içerisinde en güçlü kirleri kısa süre içerisinde temizlemek mümkün olabilmektedir. Firmamızdan bu ürünlerin deneme için ücretsiz numunelerini talep edebilirsiniz. Üretici bir firma olarak araba araç ve oto radyatör temizleme ilacı konusunda yüksek kalitede ürünler ortaya çıkarıyoruz. Aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlarımız ile sizlere yüksek kalitede ürünler de sunmaktayız. Beklentilerinize yanıt veren firmamız bu konuda son derece profesyonel hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Güçlü araba, araç, oto radyatör temizleme kimyasalı konusunda bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Kodu: SOL RD 2007

Araba Radyatör Temizleme İlacı Sol RD 2007 Özellikleri Nelerdir?

Araba radyatör temizleme ilacı Sol RD 2007'nin özellikleri aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

  1. Güçlü formülasyon: Sol RD 2007 araba radyatör temizleme ilacı yeni nesil üretim tesislerinde güçlü formülasyonlar kullanılarak üretilmiştir. Yoğun kir, kireç, pas ve tortuları etkili şekilde temizler.
  2. İç ve dış temizlik için uygundur: Oto radyatör temizleme ilacı Sol RD 2007 araç radyatörlerinin iç temizliği yanında radyatörlerin dış temizlik için de kullanılabilir. 
  3. Yüksek performans: Sol RD 2007 radyatörlerin daha yüksek performans ile çalışmasını engelleyen kirlilikleri temizlemek için geliştirilmiştir. Temizlenmiş radyatör daha etkili şekilde motorun soğumasını sağlar.
  4. Zarar vermeden hassas metaller üzerinde etkili: Araç radyatör temizleme ilacı metaller üzerinde biriken yoğun kir, pas ve tortuları etkili şekilde temizleyerek radyatörün verimliliğini artırır ve uzun ömürlü olmasını sağlar.
  5. Çok amaçlı kullanım imkânı: Araba radyatör temizleme ilacı oto, araba ve diğer araçların radyatörlerini etkili bir şekilde temizlemek için kullanılabilen çok amaçlı kimyasal üründür.